Ręczniki

Brilliant

2Briliant komin 01Linia najwyższej jakości. Nowość – 100% naturalnej bawełny, którą tworzy delikatna przędza Soflex®. Powierzchnia ręcznika jest nie tylko miękka w dotyku, ale również wykazuje się maksymalną chłonnością! Seria prezentuje się niezwykle luksusowo ze względu na zastosowanie połyskliwej przędzy w lamówce oraz pięciu subtelnych paskach. Produkt dopełnia wytrzymała zawieszka w kolorze ręcznika.

 

BAMBOO

1Bamboo komin 03

 Najwyższa jakość ręczników i ręczników kąpielowych wykonana z miękkiej i szybkoschnącej mieszanki włókna bambusowego oraz bawełny. Subtelny wzór tworzy delikatna krateczka, która została wpleciona w oblamowanie oraz ozdobną bordiurę . Solidny bawełniany wieszak w kolorze ręcznika, ułatwiający codzienne użytkowanie. Naturalne odcienie odzwierciedlają luksusowy charakter tego produktu.

DELUXE

3DeLuxe komin 02

 Linia ręczników Deluxe jest stworzona dla specjalnego sposobu znakowania małymi kamyczkami. Szeroka (10cm) kodronkowa bardiura w dolnej części frotte doskonale nadaje się do haftu.

  
 

Quality

 

4Quality komin 02p

Podstawowa linia z najszerszą paletą kolorów na rynku, która sprosta nawet tym najwyższym wymaganiom. Cechą charakterystyczną są dwa cienkie paski na obu końcach ręcznika.

Print

5Print komin 02Linia ręczników i ręczników kąpielowych stworzona specjalnie do druku sublimacyjnego. Metoda sublimacji polega na przeniesieniu, pod wpływem około 200°C oraz ciśnienia prasy kolorowego, wzoru na białą poliestrową powierzchnię bordiury.

 

 

MICROTECH

Microtech barvy skladem ČRSportowy szybkoschnący ręcznik MICROTECH wykonany jest z mikrofibry, która gwarantuje wyjątkowa chłonność aż do pięciokrotności swojej wagi. Posiada również właściwości antybakteryjne. Jest kompaktowy i wygodny w podróży.

                             

Image

image

Ten produkt doskonale łączy w sobie właściwości bawełnianego pętelkowego frote oraz fizyczną zdolność do pokrywania nadrukiem sublimacyjnym powierzchni poliestrowych włókien. Dokładny opis znajdą Państwo TUTAJ. W efekcie otrzymuje się dwie różne strony ręcznika - jedna to 100% bawełny, natomiast druga w całości jest pokryta nadrukiem sublimacyjnym. 

 

SUPERWUSCHEL


 SuperwuschelSpecjalna linia ręczników i ręczników kąpielowych o maksymalnej jakości tkania, która jest odpowiednia do przyozdabiania haftem oraz niektórymi z pięknychopakowań. To markowy towar Move, który w dolnym rogu każdego produktu jest opatrzony znakiem producenta.

 

 

Ręcznik golfowy

7Golf Klassik

 Specjalne ręczniki z metalowym pierścieniem oraz klamrą do zawieszania na torbie golfowej. Standardowa dostawa zawiera metalowy pierścień oraz klamrę do wieszania. Polecamy przyozdobić ręcznik w dolnej części pod karabińczykiem haftem klubu lub stowarzyszenia. Uwaga: strzyżona strona frotte nie ma końcówek pętelek i dlatego wytwarza aksamitny efekt.

 

Ręcznik plażowy

 

plažovkyJest uniwersalną linią ręczników BEACH, które można połączyć z każdą inną linią
ręczników lub ręczników kąpielowych jak QUALITY, DELUXE. Produkt nie posiada
bordiury, a materiał jaki zastosowany jest „złotym środkiem“. Odpowiedni  rozmiar do użytkowania na plaży lub do położenia na leżaku.

 

logo