O nas

 Witajcie w świecie frote firmy Kapatex

                                  ... wszystko, a może jeszcze więcej, znajdziecie właśnie u nas!

 Firma Kapatex została założona w 1996 roku przez Pavla Janeba oraz Jana Rosenkranza, w odpowiedzi na duże zainteresowanie haftem na tekstyliach. Pierwotnie oferta zawierała tylko haftowanie imion na ręcznikach, jednakże szybko powiększyła się o inne motywy, produkty, a przede wszystkim o mocne zaplecze produktów z frote. Okres poszukiwań zakończył się własną produkcją marki FOTERY, co daje nam możliwość dostarczania produktów najwyższej jakości w całej Europie.

 Marka FROTERY … to więcej niż ręcznik!

                             … to frote z reklamą!

W naszym magazynie znajdują się ręczniki oraz szlafroki, które są w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom klientów.

 Zrozumienie potrzeb naszych klientów, kompleksowa obsługa oraz dostępność produktowa, to główne powody, dla których klienci chętnie z nami współpracują.

Nasi klienci to firmy zajmujące się sprzedażą i dystrybucja tekstyliów reklamowych.

Dlatego oferujemy możliwość brendingu różnymi technologiami, wykonujemy produkcję na zamówienie, oraz szereg innych usług, które ułatwiają prace naszym partnerom B2B.

FROTERY to marka najwyższej jakości, ją trzeba mieć w swojej ofercie …

Każdy potrzebuje ręcznik kilka razy dziennie.

Znasz lepszą reklamę ?

Kapatex to Twój silny partner na rynku produktów frote.

... z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę.

Tel. : +420-222-534-120

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.pl

 

KAPATEX s.r.o.

Vážská 845/5, 196 00 Praha 9 - Čakovice

Czech Republic

logo